Барај Барај Мапа

Цврста славина од не'рѓосувачки челик Луксузна гурманска кујнска славина со метален распрскувач

94.99
производи:
0
Осврти:
0

Направете смела и луксузна изјава во вашата кујна со оваа современа славина од не'рѓосувачки челик, кујна, пролетна славина. Направена од 100% 304 цврст нерѓосувачки челик, оваа славина не содржи позлата (што може да чипува, да лупи или да еродира со текот на времето), давајќи му на славината истиот изглед за вашиот животен век. Бидејќи нашата славина е изработена од вистински цврст не'рѓосувачки челик и не е позлатен четкан никел како што се повеќето славини од "не'рѓосувачки челик", нашата славина точно одговара на вашиот мијалник од не'рѓосувачки челик и други апарати од не'рѓосувачки челик во вашата кујна. Модерната глава за прскање е исто така изработена од чист нерѓосувачки челик и има режим на прскање од индустриска сила кога вентилот е целосно отворен. Сложеното, а сепак цврсто, флексибилно црево за пружини на серпентина ви овозможува да стигнете до сите области на вашиот мијалник за миење и чистење. Оваа славина сигурно ќе стане фокусна точка и разговор во вашата кујна што го прави вреди да се вложува

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Елегантен стил на кујна: Овој нов дизајн Модерна пролетна славина на кујна е елегантен и супериорен во перформансите, со висок лак и се врти за 360 степени. Распрскувачот за влечење со долго црево може да обезбеди опсег на ефект од 20 инчи, носејќи поголеми и удобни активности во кујната. Има прекрасен изглед и моќни функции, и навистина добар помагател за работа во кујната.

Главни карактеристики
• Четкани никелни и керамички дискови вентили и цврста конструкција од месинг
• Една метална рачка
• Еден распрскувач за влечење надолу
• Карактеристика на водата: Измешајте топло и ладно

ДЕТАЛИ
• Вкупна висина: 20.67 ″
• Висина на излив: 7.48 ″
• Достигнување на излив: 10.63 ″
• Материјал на главното тело: Не'рѓосувачки челик
• Боја / финиш: Исчистен никел
• Тип на вентил: Керамички вентил
• Материјал за прскалка: ABS пластика
• Глава за прскање: Универзален спој (360 ° вртлив)
• Аератор: АБС пластика
• Режим на вода: Режим на проток и распрскувач
• Материјал за ракување: не'рѓосувачки челик
• Број на рачки: 1
• Вклучена плоча за палуба: Да
• Опции за инсталација: Вклучете плоча за палуба, одговара на 1 или 3 мијалници.
• Вклучен хардвер за монтирање: Да
• Црево: Вклучени црева за водоснабдување
• врат на славината: разноврсна извиткана пружина

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.