Барај Барај Мапа

Мијалник на садот за миење садови за висока бања Аркора, мат црна

54.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Тема:
Тапа за бања со единечна рачка
Добро изработена Конструкција
Лесна инсталација на една дупка
Премиум керамички вентил
Беспрекорно завршено бронзено масло
Сертификација AB1953 / CUPC / NSF

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Едноставна дизајнирана славина со една дупка, лесна за одржување, како и создавање на атмосфера во бањата без неред
Компатибилен со мијалник под-монтиран со 1 или 3-дупки; Инсталирање без алатки во рок од неколку минути, се одликува со единствена квадратна оревче за брза инсталација
Издржлив и без протекување: Надграден керамички кертриџ, поддржува 500,000 300,000 пати отворање и затворање (обично XNUMX XNUMX пати на пазарот), доволно цврст за да преживее честа употреба во секојдневниот живот; Месинг тело - отпорно на 'рѓа, обезбедува долгорочна употреба во влажна средина
Прилагодлива температура и проток на вода (2.2 GPM при максимална брзина на проток од 60 PSI), лесен за ракување со единечна рачка за без напор проток и прецизна контрола на температурата при промена на сезоната
CUPC & NSF сертифицирана и 5 години заштита по продажбата, лесна и брза замена се нуди за квалитетно издавање

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.