Барај Барај Мапа

Функција за термостатско туширање Wallиден монтиран мат нерѓосувачки челик 3 со рачен распрскувач

399.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Нашата цел е да им понудиме на нашите клиенти прва класична услуга и производи со добар квалитет. Во меѓувреме, имаме строги барања кон нас и се надеваме дека секој клиент може да биде задоволен.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

【Главен материјал Using: Користејќи премиум нерѓосувачки челик 304 направете го системот за туширање против оксидација и против гребење, не е лесен за промена на бојата. мат црна завршница се спротивставува на оцрнувањата и корозијата од секојдневна употреба.
Fun 2 Функција Has: Има 2 функции, туш за врнежи од дожд и спреј за рака. И Diverter прекинувачите меѓу врвната глава за туширање, рачен спреј, само едно трчање истовремено.
He Висина на тушот】: Висината на тушот може да се прилагоди помеѓу 33.4 инчи - 51 инч (85 см - 130 см).
【Што е вклучено】: Вклучувајќи туш бар, рачен туш и туш за врнежи од дожд, висина на дожд за дожд и држач за рачно туширање може лесно да се прилагоди. Доаѓа со целиот хардвер за монтирање

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.