Барај Барај Мапа

Faидна славина за бања црна

79.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Стабилна славина за монтирање на wallид од месинг за цврстина, прекумерна контрола на квалитетот со цврста отпорност на оксидација и корозија.

Тапаница за заштеда на вода Faидна тапаница, меур со врвен квалитет може нежно да ја исцеди водата, да ја направи пената од колоната за вода екстра значителна, така што ќе добиете поголем контакт простор за време на чистењето, без сомнение се добие влијанието на заштедата на вода.

Разумната единствена зделка со славини од слив може едноставно да разменува ладна и топла вода, температурата е прилагодлива како што сакате, современата вода излегува со прскање, заштедувајќи вода за слично време.

Секој елемент на ќошот е целосно осмислен, што ја прави целата славина фантастично уметничко дело. Доставете начин на дизајн во вашата домашна кујна.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.