Барај Барај Мапа

Бел хром миксер со слив висок кран бања славина бања единечна рачка миксер бања тапа мијалник мијалник миксер допрете

119.99
производи:
0
Осврти:
0

Тапа за бања е изработена од месинг H59A, материјал без олово и без олово што обезбедува издржливост на славината.

Бидете сигурни дека вие и вашето семејство водите здрав живот секој ден.

100% без олово и без никел, независниот внатрешен систем за водоснабдување ве штити од олово и никел во водата за пиење.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Елегантен дизајн: висок миксер со слив со завршна обработка на лак, лесен за чистење, елегантен дизајн на бања, посоодветен за повеќето бели мијалници
Без бучава или прскање: славината има вграден аератор на ABS. Водата е мека и не се создава бучава. Заштедете 30% вода. Водата не прска и го одржува мијалникот сува
Висок квалитет: Вградениот издржлив керамички калем може да обезбеди долгорочно работење по 500,000 тестови за време на отворање и затворање. Направено од висококвалитетен А-месинг, 100% без олово и без никел за да го заштити вашето здравје
Фитинзи со единечен лост: Опремата за бања нуди прекинувач за топла и ладна вода. Јасно ладно и топло, рачката може лесно и практично да ги прилагоди протокот на вода или температурата
Гаранција за висок квалитет: Шпанско црево Tucai (должина 500 mm), сертификат за DVGW, без мирис, стандардна врска од 3/8 инчи според европски стандарди, лесна за инсталација, 3 години гаранција
Ергономската славина од една рака може брзо да постави топла и ладна вода и прецизно да ги контролира волуменот и температурата на водата. Стандардната врска G3 / 8 може да се поврзе со сите стандардни системи за топла и ладна вода. Брзото склопување заштедува време и напор

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.