Барај Барај Мапа

Миксер за чешма за бања со бела славина, славина за миење на мијалник, кран, славина, мијалник, единечна рачка за бања

95.99
производи:
0
Осврти:
0

Целосен месинг, без олово и жива

Вентил со висок квалитет, отпорен на абење и отпорен на висока температура

Меќен меур заштедува многу вода

Црево за храна - агенција заверена

Бидете сигурни дека имате и користите здрава вода

Отстранлив аератор: Neoperl ABS (Швајцарија) - заштеда на вода: заштедете 30% вода

Вентил: Седал (Шпанија) - Најдобро пред: По 50,000 тестови

Црева: Сертифициран - тестиран квалитет на Tucai G3 / 8 (Шпанија) -DGGW / KTW

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Висококвалитетен материјал: H59A месинг + шпорет-емајл, против 'рѓа / корозија, издржлив, не е потребна замена неколку пати, исто така лесен за чистење
Neoperl ABS спреј за воздух: Во споредба со конвенционалните славини, водата не прска, заштедува 30% вода, меурот може да се расклопи и исчисти, цревото Tucai со сертификат за DVGW одговара на директниот стандард за вода за пиење
Полн со дизајн: елегантниот, бел изглед со висок сјај во комбинација со сјајната сребрена рачка на миксер, прекрасно се усогласува со модерната, хармонично заоблена форма на миксер со еден лост
Мазна рачка на миксер: рачка со единечна рачка на миксерот со слив лесно се отвора и затвора, бесплатна контрола на температурата на топла и ладна вода / проток на вода, дизајн на мазна линија на рачката обезбедуваат удобно чувство
Услуга на клиенти HOMELODY - гарантен период од 3 години. Доколку имате какви било прашања или предлози, слободно контактирајте не. Се надеваме дека ќе ви овозможиме пријатно искуство за купување

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.